VILLA DAHL BEACH RESORT!!!

What do you think of this post?
  • Awesome (2)
  • Interesting (1)
  • Useful (0)
THE ROOMS ARE BEAUTIFUL AND THEY HAVE ROOMS FOR COUPLE,GROUPS,FAMILY OR JUST YOU.THE VIEW IS AMAZING BUT ALL IN ALL YOU GET THAT COSY FEELING JUST BY BEING HERE.EVERY ROOM HAS A SPECIAL ELEMENT.WE CAME TO EAT AND HAVE A DRINK AND THAT WE DID,BY THE WAY THE FOOD WAS GREAT ASWELL.
NI SEHEMU NZURI NA VYUMBA V
YAO PIA NI VIZURI,KIUFUPI MAZINGIRA NI MAZURI.THE STAFF WAS NICE NA HUDUMA ZAO ZILIKUWA NZURI.WANA VYUMBA KWA FAMILIA,GROUP,WAPENDANAO NA MTU BAKI NA CHAKULA CHAO KILIKUWA KIZURI SANA.
What do you think of this post?
  • Awesome (2)
  • Interesting (1)
  • Useful (0)

3 thoughts on “VILLA DAHL BEACH RESORT!!!

  1. Kuku mmekula haswaaaa na ndon inavyotakiwa maana maisha haya ni Y.O.L.O tusiyachukulie serious kihivyo 🙈🙈 hongereni kwa kutembelea sehemu nzuri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *